Zimski kamp „Putevima Marca Pola“

Zima… Praznici… Što raditi? Kako se zabaviti?
Mi imamo rješenje za vas! Pripremili smo pravu poslasticu!
Krenite s Praktikumom Putevima Marca Pola! Otkrivamo sva čuda svijeta...

Pridruži nam se!

ORGANIZACIJA RADA

Za koga djecu osnovnoškolce
Kada 20. – 24. veljače 2023. od 8:00 – 16:30 sati
Moguće je sudjelovati tijekom cijelog programa ili dane po odabiru.
Gdje Svaki dan programa u 8:00 sati nalazimo se i okupljamo u Praktikumu na adresi Selska cesta 90B, Trešnjevka.

*Redovni članovi Praktikum centra ostvaruju popust od 10%

Duuuugačak put proći ćemo u jednom dahu. Povezat ćemo se s dvije velike civilizacije Rimom i Kinom, a putem ćemo se upoznati s još mnoštvom zanimljivih gradova i kultura.

Putovat ćemo Mediteranom, zaploviti čudesnom Venecijom, otkriti daleki Iran i Indiju. Posjetit ćemo zanimljivu Tursku i veliku Kinu.

U svakom zanimljivom gradu ćemo se malo zadržati i naučiti nešto novo i uzbudljivo.
Tako ćemo u Veneciji upoznati bogatu kulturu naroda i doznati više o slavnoj venecijanskoj maski, a za ručak ćemo naravno imati špagete kako bi se pripremili za dramsku radionicu na kojoj ćemo se okušati u špageti vesternima!

Što ćemo tek raditi u ostalim gradovima pitate se!?
Ne možemo vam otkriti sve no znajte da dok smo u Indiji moramo obavezno posjetiti legendarni Bollywood, u Turskoj ćemo kušati slasne slatke poslastice, a u Iranu vježbati finu motoriku Kaligrafijom.

Otkrivamo sva čuda svijeta, pomorskom i kopnenom rutom!
Zvuči dobro?
Ima toga još!
Posjetit ćemo ponovno i naše dobre frendove u Etnografskom muzeju, gdje će nas dočekati, pazite sad ovo. Zmaj. Ali naravno, mi ćemo sebi napraviti svojeg zmaja, kako bi nam ostala lijepa uspomena na ovu svjetsku avanturu.

Pridružite nam se na zimskom kampu, garantiramo mnoštvo zabave i smijeha, kreativnu eksploziju i maštu kojoj nema kraja.
Likovne, dramske i kulinarske radionice, igre u parku, novi i neki stari frendovi i naravno naše voditeljice, svjetske putnice i istraživačice, upravo na putu prema Zagrebu i Praktikumu s mnoštvom uzbudljivih priča, čekaju na vas kako bi vašoj djeci pružile nezaboravne praznike.

Program kampa od 20. – 24. 2.2023. uključuje:

• tri voditelja grupe
  • kreativne  radionice pod stručnim vodstvom
  • Sve materijale za radionice
  • kulinarske radionice
  • slobodnu igru u prirodi
  • organizirani ručak
  • međuobroci
  • gledanje dječjih filmova uz kokice
  • društvene igre
  • posjet i ulaznicu za Etnografski muzej

Broj mjesta u grupama je ograničen. Požurite s prijavom!

Protekla događanja