Radionice za školsku godinu 2018./2019. započinju 03. rujna 2018. i traju do 09. lipnja 2019. kada će se održati završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta (dramske grupe) i izložbenih prostora (likovne grupe).

* radionice se ne održavaju za vrijeme školskih praznika.

Uvjeti i načini plaćanja članarina

• Za jedan ili više dolazaka mjesečno obračunava se puna mjesečna članarina.
  • Ukoliko je polaznik/ca propustio određeni sat (dramske i likovne grupe) postoji mogućnost nadoknade u grupi istog uzrasta u drugom terminu.
  • Ukoliko je polaznik/ca izostao cijeli mjesec ne obračunava se mjesečna članarina za taj mjesec.
  • Ukoliko se polaznik/ca odlučio/la upisati i nastaviti pohađati radionicu, ogledni sat se tretira kao jedan dolazak.
  • Radionice započinju 03.9.2018. i traju do 9.06.2019. kada će se održati završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta (dramske  grupe) i izložbenih prostora (likovne grupe).
  • U posljednju ratu uključeni su troškovi završne produkcije.
  • Da bi pristupili završnoj produkciji potrebno je podmiriti sva eventualno preostala dugovanja.

Popusti

• Popust na drugo dijete iz iste obitelji ili na drugu radionicu iznosi 100 kn na ukupni iznos mjesečne članarine. Također, popust na pohađanje treće radionice iznosi dodatnih 100 kn mjesečno.
  • Popust na avansnu uplatu za cijelu sljedeću sezonu s rokom uplate do 27.10.2017. iznosi 10% na cjelokupni iznos.

Napomena: popusti se ne zbrajaju, odnosno korisnik ostvaruje pravo na jedan od gore navedenih mogućih popusta.

U slučaju bilo kakvih pitanja oko iznosa mjesečne članarine, kontaktirajte nas na [email protected] ili putem web formulara

Način plaćanja

Uplate se vrše mjesečno, po primitku računa na žiro račun:

Udruga Praktikum – centar za djecu i mlade
Drniška 20, Zagreb