Radionice za školsku godinu 2019./2020. započinju 09. rujna 2019. i traju do 12. lipnja 2020. kada će se održati završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta (dramske grupe) i izložbenih prostora (likovne grupe).

* radionice se ne održavaju za vrijeme školskih praznika.

Uvjeti i načini plaćanja članarina

• Za jedan ili više dolazaka mjesečno obračunava se puna mjesečna članarina.
  • Ukoliko je polaznik/ca propustio određeni sat (dramske i likovne grupe) postoji mogućnost nadoknade u grupi istog uzrasta u drugom terminu.
  • Ukoliko je polaznik/ca izostao cijeli mjesec, ne obračunava se mjesečna članarina za taj mjesec.
  • Ukoliko se polaznik/ca odlučio/la upisati i nastaviti pohađati radionicu, ogledni sat se tretira kao jedan dolazak.
  • Radionice započinju 09. rujna 2019. i traju do 12. lipnja 2020. kada će se održati završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta (dramske  grupe) i izložbenih prostora (likovne grupe).
  • Posljednja rata je u punom iznosu mjesečne članarine, a uključuje troškove završne produkcije.
  • Kako bi pristupili završnoj produkciji potrebno je podmiriti sva eventualno preostala dugovanja.
  • Osiguran je slobodan ulaz na završnu produkciju, fotografije i video materijal predstava i izložbe.

Popusti

• Popust na drugo dijete iz iste obitelji ili na drugu kreativnu radionicu iznosi 50 kn na ukupni iznos mjesečne članarine. Također, popust na pohađanje treće radionice iznosi dodatnih 50 kn mjesečno.
  • Popust na jednokratnu uplatu za cijelu sezonu s rokom uplate do 30. rujna 2019. iznosi 10% na cjelokupni iznos.

Napomena: popusti se ne zbrajaju, odnosno korisnik ostvaruje pravo na jedan od gore navedenih mogućih popusta.

U slučaju dodatnih pitanja oko iznosa mjesečne članarine, kontaktirajte nas na [email protected] ili putem web formulara

Način plaćanja

Uplate članarina se vrše mjesečno, po primitku računa na žiro račun:

Udruga Praktikum – centar za djecu i mlade
Drniška 20, Zagreb