Izlet u Beč na Harry Potter izložbu


POZOR! POZOR!

Zovemo sve Potterheadse i one koji će to tek postati na avanturu života!

Ove godine imamo pravo iznenađenje za vas. Vodimo vas na svjetsku Harry Potter izložbu koja je već obišla dio Amerike i sada je napokon stigla u Europu. Autobus je spreman, plaštevi su na leđima, štapići u stanju pripravnosti i pravac Beč!


Na ovoj interaktivnoj izložbi bolje ćemo se upoznati s čarobnjačkim svijetom, vidjeti autentične rekvizite i kostime iz serijala filmova o Harry Potteru i Fantastične zvijeri.

Moći ćemo ući u onaj, svima poznat, maleni sobičak u kojem je Harry proveo godine svog djetinjstva. Pogledati i isprobati igru Metlobo, te otkriti u kakvom uredu je sjedila najzloglasnija ravnateljica, Dolores Umbridge. Bit će ovdje, naravno, i fotelja svima nam dragog Hagrida, kostimi, šeširi, štapići i još mnoštvo originalnih čarobnih poslastica.

Ma, svijet za sebe! Tko još nije, sada će svakako postati čarobnjak i vještica. ?