Kamp za superjunake

Pozor! Zovemo sve Superjunakinje i Superjunake i one koji se tako osjećaju!
Letiš?
Dišeš pod vodom?
Prolaziš kroz zidove ili možda čitaš misli?
Obožavaš se penjati po zidovima poput Spidermana, jak(a) si kao Thor i Iron man zajedno?
Želiš biti baš kao Batman ili jednostavno imaš energiju Hulka i jedva ju čekaš ispucati?
  Pridruži nam se!

Tako smo i mislili… Brzo se prijavi na kamp Superjunaka u Praktikum – centar za superjunačku obuku.

Na proljetnom kampu postanite pravi mali superjunaci i superjunakinje! U četiri potpuno različita dana osmisli svoje super moći, ime i napravi svoju superjunačku masku! Oživi svoju priču u stripu kojeg ćeš sam osmislit, odglumit i nacrtat. Napravi s nama stop motion filmić kojeg ćeš kasnije pokazivati cijeloj svojoj obitelji i prijateljima.  Naravno, jedan dan je rezerviran za filmsku radionicu na kojoj ćemo snimiti i svoj vlastiti superfilm, a okušati ćemo se i u „animiranom filmu“ kojeg ćemo sami napraviti na papiru. Kao nekada.

Svaki dan nova tema, svaki dan nove avanture, dosadno nam neće biti! I četiri dana kampa proletjet će u hipu!


Uff! Puno posla imamo! Dakle, na likovnoj radionici izrađujemo sve što je jednom Superjunaku i Superjunakinji potrebno, nakon toga idemo malo u prirodu izvježbat letenje i hodanje po zgradama, laserima iz očiju ćemo podšišati travu i isprobati svoj supersluh do kuda čuje. Kada supersluhom čujemo da je podne, brzo se vraćamo na ručak. Nakon prefinog ručka bacamo se na glumu! Treba osmisliti sve te nevolje, zgode i nezgode naših superjunaka! Nakon spašavanja svijeta i superjunaci trebaju predah. Na kulinarskoj radionici ćemo svaki dan napraviti svoje zdrave snackove koji će nas napuniti energijom i snagom za nastavak uzbudljivog dana.

Pssst… Svakako ćemo i pogledati koji superjunački film. Uz kokice naravno!

I dobra zabava je zagarantirana, čekamo vas!


Program uključuje:

  • tri voditelja grupe
  • kreativne i edukativne radionice pod stručnim vodstvom
  • kulinarske radionice
  • slobodnu igru u prirodi
  • organizirani ručak
  • međuobroci
  • gledanje dječjih filmova uz kokice
  • društvene igre
  • snimanje predstava

Broj mjesta u grupama je ograničen. Požurite s prijavom!

Protekla događanja