Došao je kraj božićnoj čaroliji u MUO!


Kao kruna ovog spektakla u subotu, 21.01.2017 u 12:00 sati otvorena je završna izložba likovnih radova sa radionica,

a u nedjelju, 22.01.2017. u 17:00 sati koncert „More Love for Tchaikovsky”.

 

Program smo proveli pod pokroviteljstvom Lidla Hrvatska! Hvala još jednom!

Izložbu radova s likovnih radionica u sklopu izložbe Orašar, možete pogledati sve do 29. veljače!

Pozivnica 2

Reljef na temu likova iz bajke o Orašaru, djela su s radionice na kojoj su polaznici, nakon razgledavanja ove čarobne izložbe, u vlastitoj interpretaciji od recikliranih materijala izrađivali likove iz bajke Orašar i Kralj miševa koji su ih se najviše dojmili. Umjetničko-pedagoško vodstvo: Patricio Alejandro Aguero Marino i Melita Omeragić

Konstrukcija lutka, ovo djelo nastalo je na radionici predvođenoj kiparima! Konstrukcija je imala snažnu tendenciju rasta u prostoru. Polaznici su nakon obilaska izložbe prvo crtežima iskazali svoje impresije o lutku Orašaru te su u drugoj fazi krenuli u entuzijastičnu gradnju trodimenzionalne konstrukcije lutka! Umjetničko-pedagoško vodstvo: Ivan Fijolić i Melita Omeragić

 

Koncert „More Love for Tchaikovsky” održan je u nedjelju, 22.01.2017. u Muzeju za umjetnost i obrt:

bend „More Love Ensemble” izveo je Hommage a Tchaikovsky te zaokružio cjelokupnu suradnju MUO i udruge Praktikum!

Sve detalje o projetu “Orašar najljepša božićna bajka” možete pogledati ovdje: Izložba Orašar u MUO