Otvoreni ONLINE upisi od 2. srpnja 2023. za sve polaznike dramskih i likovnih grupa

Od 2. srpnja 2023. otvoreni su upisi za sve polaznike dramskih i likovnih grupa za sezonu 2023./2024.
Kako biste osigurali mjesto i zaprimili potvrdu o upisu u radionice potrebno je uplatiti upisninu u iznosu od 14,00 € (105,48 kn) po zaprimljenom pozivu na plaćanje.
Upisnina se plaća po djetetu i sezoni, a ne po broju upisanih radionica.
Upisi će se ostvarivati prema mogućim slobodnim mjestima u grupama.
U slučaju neformiranja grupe osiguravamo povrat upisnine.
U slučaju odustajanja od pohađanja radionice ne vršimo povrat upisnine.
Za dodatne upite o upisu u radionice, raspored termina i lokacija za sezonu 2023./2024. kontaktirajte nas na 01 3842482 ili nam pišite na [email protected]

UVJETI I NAČINI PLAĆANJA ČLANARINA ZA REDOVNE RADIONICE OD RUJNA DO LIPNJA (LIKOVNE I DRAMSKE)

Godišnju članarinu za redovne radionice u trajanju od 10 mjeseci (od rujna do lipnja školske godine) moguće je plaćati u mjesečnim ratama.
Mjesečne članarine ne obračunavaju se po dolascima i plaćaju se cjelovite, uključivo i članarine za rujan i lipanj.
Ukoliko je polaznik/ca propustio određeni sat (dramske i likovne grupe) postoji mogućnost nadoknade u grupi istog uzrasta u drugom terminu uz najavu.
Bolesti polaznika duže od mjesec dana potrebno je javiti pisanim putem u tekućem mjesecu kako bi polaznika oslobodili od plaćanja članarine.

Čuvanje mjesta u grupi i izostanci podrazumijevaju plaćanje pune članarine, a sve do ispisa polaznika pisanom obavijesti.
Ukoliko se polaznik odlučio upisati i nastaviti pohađati radionicu, ogledni sat se tretira kao jedan dolazak.
Praktikum centar zadržava pravo ispisa ukoliko polaznik nije u mogućnosti pratiti dinamiku grupe.
Radionice se ne održavaju za vrijeme školskih i državnih praznika.
Kako bi pristupili završnoj produkciji (likovne i dramske grupe) potrebno je podmiriti sva eventualno preostala dugovanja.
Tijekom lipnja Praktikum centar izvodi završne produkcije na koje je osiguran slobodan ulaz, fotografije i video materijal predstava i izložbe koje ustupamo roditeljima i polaznicima bez dodatne naknade.

POPUSTI

Popust na jednokratnu uplatu za godišnju članarinu redovnih radionica (likovne i dramske) s rokom uplate do 30. rujna, 2023. iznosi 10 % na cjelokupni iznos.
Popust na drugo, treće dijete i više djece  iz iste obitelji za redovne radionice  iznosi 7 EUR (52,74 kn) po djetetu.
Popust na pohađanje druge redovne  radionice iznosi 7 EUR (52,74 kn) mjesečno.
Napomena: popusti se ne zbrajaju, odnosno korisnik ostvaruje pravo na jedan od gore navedenih mogućih popusta.
U slučaju dodatnih pitanja oko iznosa mjesečne članarine, kontaktirajte nas na [email protected] ili na 01 3842482.