LARA U MEDIJIMA

Naša Lara o seriji „Kumovi“ u medijima


Lara Obad, naša dugogodišnja polaznica dramskih radionica, velika je zvijezda serije „Kumovi“ koja se prikazuje na NovaTV.

Lara Obad Kumovi NovaTV Praktikum Zagreb

Tom prilikom izašao je intervju u prilogu Jutarnjeg lista Studio gdje je ispričala kako se osjećala kad je saznala da je dobila ulogu djevojčice Pere, male kamatarke, tko je njezina filmska obitelj,  kako uspjeva uskladiti snimanja sa školskim obavezama te kako joj izgleda jedan dan kad  ima snimanje – od buđenja u 6 ujutro, govornih vježbi sa stručnim timom, uvježbavanja scena pa do pisanja domaćih zadaća u pauzama snimanja. A po završetku obaveza još stigne i na izvannastavne aktivnosti.

Sve to nije problem za našu Laru, dapače, uživa u svemu!

S ponosom i srećom pratimo Larin put i jedva ju čekamo ponovno vidjeti na našim dramskim radionicama. ?