Gestalt radionica

Gestalt Theatre Therapy

Udruga Praktikum i udruga Omnibus pozivaju vas da sudjelujete na trodnevnoj međunarodnoj radionici pod nazivom Gestalt Theatre Therapy – a tool for Individual and Social Change od 27. – 29. rujna 2019. u Zagrebu.

Radionica vrlo kreativno kombinira različite pristupe osobnom i društvenom razvoju – principe integrativne geštalt psihoterapije te dramske tehnike temeljene na filozofiji K. Stanislavskog i L. Strasberga koje dovode do dubljeg razumijevanja sebe i drugih, prepoznavanja potreba, razrade emocija, unutarnjih nedoumica i međuljudskih sukoba. Tijekom rada budite spremni na mnoštvo improvizacija, igranje uloga, slušanje i stvaranje glazbe, nesputane pokrete vlastitog tijela, uvježbavanje tehnika opuštanja te intenzivne emocije koje prate svaki kvalitetan grupni rad.

Namijenjena je osobama koje rade s djecom i mladima u formalnom i/ili neformalnom okruženju, učiteljima, profesorima, stručnim suradnicima u školama, dramskim pedagozima, stručnjacima pomagačkih struka, studentima psihoterapije i/ili psihoterapeutima te svima koji su zainteresirani za isprobavanje metode Gestalt kazališne terapije.

Voditelj radionice

Diego Marin Romera – Gestalt terapeut i trener mladih, živi i radi u Murcia, Španjolska. Član je National Agency for Youth and the SALTO trainers Pool (Support for Advanced Learning and Trainining Opportunities. Više od 15 godina Diega zaokuplja praktičan rad s ljudima vezan uz teme poput interkulturalnog učenja, ljudskih prava, imigracija, gestalt terapije, dramske edukacije te osobnog razvoja. Trenutno radi u Regional Youth Institute of Murcia (SPAIN) te u dvije španjolske neprofitne organizacije – YAC i EUROACCION.
salto-youth.net

Prijave

Za prijavu je potrebno poslati ispunjenu prijavnicu e-mailom na [email protected] nakon čega ćete dobiti upute za plaćanje. Prijavni obrazac nalazi se [OVDJE] ili ga zatražite mailom na [email protected] ili nazovite na 098 742 668.

Kotizacija za sudjelovanje iznosi 1.250 kn.
Radni jezik je engleski.

Svi polaznici dobit će potvrde o sudjelovanju nakon završene radionice.
Više informacija o radionici Gestalt Theatre terapiji i voditelju pogledajte [OVDJE].

Dobrodošli!