Programi za odrasle

Upisi u programe za odrasle


Od listopada krećemo s kreativnim programima za odrasle: Art class i Dramske radionice.

S Art Class-om započinjemo 01. listopada 2019., a predviđeni završetak rada je 31. svibnja 2019.  kada će se održati i završna izložba radova. Radionice se provode utorkom od 20:00 do 22:00 sata. Art Class se provodi pod stručnim vodstvom akademskih umjetnika. Radi se u manjoj grupi polaznika uz individualizirani pristup i osluškivanje interesa i sklonosti svakog pojedinca te razvoj osobnog stila. Razina prethodnog znanja nije potrebna.

Dramske radionice za odrasle započinju 5. listopada, subotom od 19:00 do 21:00h. Daju mogućnost mladima da se otvore i komuniciraju na drugačijoj razini i lakše usvajaju pojmove i tipove ponašanja koji im inače predstavljaju problem. Naši voditelji su vrhunski stručnjaci u području glume i filma – glumci, lutkari, kazališni i filmski redatelji i dramski pedagozi.
Ministarstvo znanosti i obrazovanja verificiralo je dramski program Praktikum centra.

Prijave primamo na:
[email protected]