Posjet predstavi „Sve o ženama“


Jedna od aktivnosti na našem projektu je i posjet kazalištu. Zahvaljujući sredstvima dobivenima iz Europskog socijalnog fonda i iz Ministarstva kulture omogućili smo 33 sudionika na našem projektu da besplatno posjete najizvođeniji kazališni tekst Mire Gavrana.

Gavranova komedija „Sve o ženama“ njegov je najizvođeniji kazališni tekst, premijerno igran diljem svijeta, od Buenos Airesa, Rio de Janeira, Los Angelesa i New Yorka, pa sve do Pariza, Praga, Bratislave, Moskve, Mumbaia, Varšave, Krakova, Ljubljane, Sarajeva, Mostara, Klaipede, Trnave, Prištine, Novosibirska, Bangalorea…Nakon pedeset premijera i tri tisuće repriza , koje su imale više od sedamsto tisuća gledatelja, ova komedija ponovno se igra u Hrvatskoj. Režiju potpisuje Mladena Gavran koja je 2000. godine glumila u praizvedbi ovoga teksta u zagrebačkom Epilog Teatru.