Nova likovna grupa od studenog!


S obzirom na veliki odaziv od studenog otvaramo i novu likovnu grupu Tehnike crtanja, slikanja i modeliranja za djecu dobi od 9-14 godina,

pod vodstvom akademske kiparice Melite Omeragić!

Ogledni sat predviđen je za ponedjeljak, 07.11. od 19:30-21:00 sat.

Za predbilježbe pišite nam na: [email protected]

U ovim terminima će se i održavati naredne radionice.

Tehnike crtanja, slikanja i modeliranja zasnivaju se na izradi djela prema zadanom modelu. Navedeni pristup koristi se u  području primijenjene umjetnosti kao osnova za istraživanje likovnih zakonitosti. Upoznavanjem navedenih tehnika prevladava se strah od «netalentiranosti», razvija samopouzdanje u likovnom izražavanju, percepciji i predočavanju prostora, predmeta, ljudskog lika te razvija aktiviranje sposobnosti mozga kojom se dolazi do boljeg «realističnog» crtanja/slikanja/modeliranja promatranih objekata.

Likovne radionice održavaju se jednom tjedno u trajanju od 90 minuta!

S radom ove grupe započinjemo 07.11.2016, a predviđeni završetak rada je 4.6.2017.  kada će se održati i završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta.

Više o likovnim radionicama pogledajte na: Tehnike crtanja, slikanja i modeliranja