ŠPUDOVCI SE UPISALI!


Ponovno smo ove godine održali naše Pripreme za školu primijenjene umjetnosti i dizajna, a uveli smo i drop-in satove kako bi baš svi dobili priliku usavršiti i proširiti svoje slikarske sposobnosti. Voditeljica Marija Maja Stojanović pripremala je buduće umjetnice i umjetnike i prenijela im svoje znanje. Izbrusili smo crtanje stolca i naravno, svladali miješanje boje kao pravi umjetnici. Pripremamo se još od siječnja i vrlo smo ponosni na ustrajnost svojih polaznika koji su svaki sat dolazili s voljom i osmijehom na licu.


Rezultati su naravno isto hvale vrijedni! Čestitke našoj posebnoj ekipi iz ŠPUD-a na uspješnom upisu: Kate, Mirta, Lea, Luna, Dora, Martina, Meira, Aurora, Lucija, Iris, Mia, Antonio, Ivano, Gita, Katarina, Laura, Lana, Mirna, Niko, Ida, Sofia i Jasmina.

Sretno dalje, draga ekipo!