Čarobnjački kamp Harryja Pottera u veljači!

Toliko nam je zabavno bilo na Harry Potter kampu u prosincu i siječnju da smo i veljaču odlučili začarobirati baš po svom guštu.
Tako da, drage naše vještice i dragi naši čarobnjaci, za vas organiziramo još jedan Čarobnjački kamp!

Umjetnost, gluma, dobra zabava, fina klopa i još puno zanimljivih aktivnosti u centru za magiju i čarobnjaštvo Praktikum.

ORGANIZACIJA RADA

Za koga djecu osnovnoškolce
Trajanje ukupno 5 dana od 21. 2. 2022. do 25. 2. 2022. od 8:00 – 16:30
Kada moguće je sudjelovati tijekom cijelog programa ili dane po odabiru
Gdje svaki dan programa od 8:00 sati nalazimo se i okupljamo u Praktikumu na adresi Selska cesta 90B, Trešnjevka

*Redovni članovi Praktikum centra ostvaruju popust od 10 %.

Svaki dan nova tema, svaki dan nove avanture, Broj mjesta u grupama je ograničen.
Očekuje nas hrpa novih likovnih radionica na kojima ćemo svoju maštu pretvoriti u stvarnost.

Izrađujemo predmete od drveta, papira, filca, recikliranih materijala
, ma svega što vam padne na pamet.
Sve što izradite ponijet ćete doma kako bi mogli i svoje ukućane zadiviti svojim čarobnjačkim sposobnostima.

Na dramskim radionicama ponovno ćemo upregnut svoje vijuge i osmisliti najbolje i najzabavnije scenarije koje bi zadesile nekog čarobnjaka ili vješticu. Naravno i upotrijebiti sve rekvizite koje smo izradili.
Svaki dan ćemo izaći i posjetiti bezjake u našem parku. Doza svježeg zraka je obavezna za svakog čarobnjaka i vješticu koji drži do sebe.

Čarobirat ćemo mi i na kulinarskoj radionici svakakve napitke i slastice od kojih i zmajevima poteku sline! Sami ćemo si napraviti i fini gablec koji ćemo pojesti u društvu novih frendova. Očekuje nas hrpa smijeha, novih prijatelja, magične radionice te kreativno iskorišteni praznici.