ALOHA nacionalni pobjednici

6. Nacionalno natjecanje ALOHA mentalne aritmetike 2022.


Djeca Praktikum centra ponosno su osvojila više nagrada na 6. nacionalnom natjecanju u Aloha mentalnoj aritmetici, ukupno 8 osvojenih nagrada, od toga 3 nacionalna prvaka i prvakinja u svojim kategorijama, tri drugoplasirana mjesta i dva trećeplasirana mjesta. 

Čestitamo na osvojenim nagradama:  Petru Đereku, Jakovu Mrakužiću i Luciji Radišić na 1. mjestu nacionalnih prvaka u svojim kategorijama, Franu Pušiću, Niki Soboti i Eleni Vasilić  na 2. osvojenom mjestu te Ireni Derenčin i Davidu Bijondi Palikući na 3. osvojenom mjestu.

Bravo, bravo!


Uz nagrade koje su osvojila djeca priznanja idu i njihovim trenericama, čestitamo Kseniji Talan Matun, Tei Mijoković, Petri Gregurić i Ljiljani Kolenković na vodstvu i prenošenju znanja.