ŠPUD-ovci SE UPISALI!

Naši polaznici Priprema za ŠPUD u sezoni 2020./2021. uspješno su upisali željenu školu :)


Veliko hvala na predanom radu i stručnom vodstvu našoj voditeljici Mariji Maji Stojanović, hvala vrijednim učenicima na zalaganju i njihovim roditeljima na podršci i povjerenju!

Sretno dalje u razvijanju talenata, dragi kreativci!

Kako tečaj osigurava kvalitetnu pripremu za prijemni ispit uz stručno vodstvo, kao i prethodnih godina možemo se pohvaliti s više od 90% naših polaznika koji su uspješno upisali ŠPUD.

Ove godine ukupno 33 naših polaznika uspješno je upisalo ŠPUD, bravo i čestitamo: Marta J., Anda O., Eva P., Naša K., Hana T., Borna P., Antonija M., Petra O., Mia Š., Ema D., Vinka B., Lara J., Antica S., Katja V., Jakov S., Ema N., Luna M., Tea K., Petra S., Tia S., Maris D., Dalida S., Lina J., Rožica P., Lana J., Mia K., Rene K., Zoi K., Buga B., Lea M., Mia B., Helena L. i Ela B.!