Sajam dobrosusjedstva

U razdoblju od 18. do 21. svibnja Udruga Igra organizirala je Sajam dobrosusjedstva.

Tom četverodnevnom građanskom akcijom nastoji se povećati kvaliteta života građana u gradskoj četvrti Črnomerec, potaknuti građane na suradnju i uključivanje u rad lokalne zajednice te potaknuti na volonterski rad i ukazati na važnost dobrosusjedskih odnosa.

Sa zadovoljstvom možemo reći kako i mi održavamo dobrosusjedske odnose te smo se pridružili i podržali ovu akciju.

U nedjelju 21.05.2017. naša voditeljica Melita Lovričević  održala je radionicu pjevanja u dvorištu OŠ Pavleka Miškine.

Uz glazbenu radionicu naše Melite održan je piknik uz finu hranu, razni sportski susreti, mala škola grafita, radionica i izrada murala, te su se igrale razne društvene igre.

Sve u svemu, prekrasan dan proveden u druženju s dragim ljudima uz mirise i okuse različitih podneblja.

Nadamo se da će ovakvi susreti i druženja postati tradicionalni!