Peti rođendan Udruge Praktikum!


Slavimo naših pet godina! Imamo veliki osmijeh na licu i radost u srcu.

U ovih pet godina ostvarile su nam se sve želje – naš prostor je svakodnevno ispunjen dječjom radosti.

Danas naš redovni godišnji program pohađa preko 250 djece i mladih, a izražavaju se kroz likovnost, glumu, film, glazbu, uče računati na abakusu, pohađaju radionice za uspješnije učenje, otkrivaju vedsku matematiku, pripremaju se za školu i upise na umjetničke škole i akademije…a tijekom praznika planinarimo s djecom i upoznajemo Zagreb kroz obilazak kulturnih institucija, provodimo radionice u prirodi, međunarodno surađujemo s drugim udrugama i provodimo Erasmus+ projekt. Volimo humanitarno djelovati.

Iza svega ovoga stoje krasni ljudi s kojima je užitak raditi, surađivati i do neba smo im zahvalni!

Veliko hvala svim našim fanovima, članovima i njihovim roditeljima – najbolji ste, zadovoljstvo vas je imati! ❤️

P.S.  Neka Fašnik počne!