Sretni blagdani i zimski praznici!


Bliže nam se blagdani i uskoro započinjemo sa zimskim praznicima tijekom kojih se radionice neće održavati. Stoga vam želimo ugodne blagdane i još puno zajedničkih kreativnih druženja!

Detalji o održavanju radionica:

Radionice se održavaju redovno do nedjelje, 24.12.2017. a nastavljamo u siječnju, od ponedjeljka, 15.01.2018. godine!

Tijekom siječnja naši polaznici mogu nadoknaditi radionicu u drugom terminu (radionice istog uzrasta), odnosno svi polaznici tijekom siječnja mogu pohađati dva puta tjedno svoju radionicu (npr. polaznici dramske grupe od 5-7god ponedjeljkom kod Kristijana Ugrine mogu doći i u četvrtak u dramsku grupu od 5-7god pod vodstvom Jure Radnića). Raspored termina proučite na Raspored radionica

Ali, Udruga Praktikum iskoristit će i zimske praznike za kreativna i edukativna druženja. U sklopu svog zimskog programa “Zagreb, tak imam te rad” u tjednu od 8.1 do 12.1., za djecu osnovnoškolce organizira posjete zagrebačkim muzejima, kreativne i edukativne radionice i još puno toga! Detaljan program proučite na Zagreb tak imam te rad – zimski program!