NOVO! Radionice glume za mlade!


Želiš pokušati biti glumac? Upoznati svijet kazališta iza kulisa i nastupiti u javnosti?
Prijavi se! Otvaramo nove radionice glume za mlade (17+) pod vodstvom kazališne redateljice i  dramske pedagoginje Ive Srnec, subotom od 18:00 do 20:00 sati.

Upisi i ogledni sat za ovu grupu održat će se u subotu, 12. prosinca 2015. od 18:00 do 19:00 sati. S radom započinjemo od subote, 09.01.2016. godine, a završavamo 05.06.2016. sa predstavom u jednom od zagrebačkih kazališta.

Prijave i informacije na: [email protected]

Više o našim dramskim radionicama za mlade pogledajte na: dramske radionice za mlade/Udruga Praktikum

 

Iva Srnec diplomirala je na  magistarskom studiju  kazališne režije i radiofonije  autorskom predstavom Ulice u jesenje jutro pod mentorstvom profesora Branka Brezovca, a u produkciji Centra za kulturu Trešnjevka i Akademije dramske umjetnosti te pismenim radom Poezija i kazalište. Članica je HDDU-a te 2010. godine sudjeluje u osnivanju umjetničke organizacije Točka na i .

Radila je kao dramski pedagog u Zagrebačkom kazalištu mladih pet godina, a trenutno radi kao dramski pedagog u Udruzi Praktikum, Gradskom kazalištu Trešnja, Gradskom kazalištu Jastrebarsko i u svom nezavisnom kazalištu „Točka na i“.

Godinama je radila kao asistent režije na Zagrebačkom histrionskom ljetu na Opatovini.

Kazališna redateljica i dramska pedagoginja Iva Srnec