MSU – TERENSKA RADIONICA

Terenska radionica „Od imaginacije do animacije: šest desetljeća Zagreb filma“ u MSU Zagreb


U subotu 14. studenoga naši likovnjaci, pod vodstvom voditeljice Laure Zorko, imali su terensku radionicu u Muzeju suvremene umjetnosti i razgledavanje multimedijske izložbe Od imaginacije do animacije, na kojoj je predstavljeno šest desetljeća sjajne povijesti Zagreb filma.??

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Uz više od 200 animiranih filmova, izložba prikazuje umjetničke radove iz zbirki Muzeja suvremene umjetnosti i drugih muzeja te privatnog vlasništva, raznovrsnu arhivsku građu, autentične predmete kojima je ispričana priča o fantastičnim svjetskim uspjesima naših animatora. Težište izložbe je na prezentaciji ostvarenja iz područja animacije, a cilj joj je predstaviti ovaj jedinstveni filmski i likovni fenomen prepoznat ne samo u hrvatskim, već i u svjetskim okvirima u svim njegovim oblikovnim aspektima.

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Naši polaznici su uživali, ne propustite i vi – izložba traje do 30. siječnja 2021! ?