MSU – TERENSKA RADIONICA

Terenska radionica „Od imaginacije do animacije: šest desetljeća Zagreb filma“ u MSU Zagreb


U subotu 14. studenoga naši likovnjaci, pod vodstvom voditeljice Laure Zorko, imali su terensku radionicu u Muzeju suvremene umjetnosti i razgledavanje multimedijske izložbe Od imaginacije do animacije, na kojoj je predstavljeno šest desetljeća sjajne povijesti Zagreb filma.📽🎞

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Uz više od 200 animiranih filmova, izložba prikazuje umjetničke radove iz zbirki Muzeja suvremene umjetnosti i drugih muzeja te privatnog vlasništva, raznovrsnu arhivsku građu, autentične predmete kojima je ispričana priča o fantastičnim svjetskim uspjesima naših animatora. Težište izložbe je na prezentaciji ostvarenja iz područja animacije, a cilj joj je predstaviti ovaj jedinstveni filmski i likovni fenomen prepoznat ne samo u hrvatskim, već i u svjetskim okvirima u svim njegovim oblikovnim aspektima.

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Posjet MSU Praktikum Zagreb

Naši polaznici su uživali, ne propustite i vi – izložba traje do 30. siječnja 2021! 🙂