Mitovi i legende! – Završna produkcija Udruge Praktikum, večernja izvedba, dvorana Gorgona, MSU


U večernjem dijelu završne produkcije Udruge Praktikum,velika djela Ivane Brlić Mažuranić oživjela su u izvedbi malih dramaca pod vodstvom glumca Kristijana Ugrine. Dramske grupe predškolaca i osnovnoškolaca izveli su “Šumu Striborovu”, “Kako je Potjeh tražio istinu” i “Jagora”. I sve to uz glazbenu pratnju mladih pjevača pod vodstvom glazbenica Melite Lovričević i Silvije Štajcer Šaban.

Najmlađe dramske grupe pod vodstvom dramske pedagoginje Maje Milinković izveli su predstave “Vile” i Jednom davno…u Zagrebu”. Dramska grupa pod vodstvom kazališne redateljice Ive Srnec radila je predstavu “Mitovi” na temu hrvatskih mitova nastao iz njihovih improvizacija.

Mali likovnjaci pod vodstvom kiparice Melite Omeragić izradili su scenografiju i rekvizite za predstave koje smo gledali.

Ma bravo za sve njih!

Jako smo ponosni na sve naše male umjetnike i njihove voditelje!

Foto by Inka Pinka Foto

Mitovi i legende u MSU!