Izložba likovnih radova u Praktikum centru


Naše dvije voditeljice, Marija Maja Stojanović i Monika Markić, cijelu godinu marljivo su radile sa svojih 170 polaznika ne bi li nam priuštili izložbu vrijednu kakvog muzeja ili galerije. U 3 prostorije i jednom duuugačkom hodniku, na više od 25 panoa i 11 stolova i na jednom stropu od skoro 200 kvadrata pripremili smo izložbu.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.
Kroz godinu smo upoznali razne materijale i tehnike. Od običnog papira i olovke, do ugljena, mozaika, gvaša, tempera i akrila. Okušali smo se u izradi mobila, šivanju, a glina je kao i svake godine ponovno zauzela svoje posebno mjesto. Na likovnim radionicama dodatno volimo upoznavati umjetnike pa nam tako naše voditeljice svaki sat predstave nove zanimljivosti i korisne informacije o ovom posebnom, umjetničkom svijetu.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Osim kreativnog izražavanja vježbali smo koordinaciju ruke i oka, učili zanimljive slikarske pojmove, maštali, igrali se i upoznali nove prijatelje, a sa starima postali još bliskiji i pomogli našim kolegama dramcima pripremiti rekvizitu i scenografiju za njihove završne produkcije.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.

Praktikum Zagreb završna izložba 2023.