TRIO FANTASTIKUS: Unicef, udruga Praktikum i Štrumpfovi


Udruga Praktikum u suradnji sa Unicefom dio je kampanje “Mali Štrumpfovi, veliki ciljevi”  koja na inovativan način povezuje ciljeve održivog razvoja, koje su kao viziju boljeg svijeta dogovorile 193 zemlje članice Ujedinjenih naroda, i Štrumpfove, koji generacijama simboliziraju vrijednosti kao što su solidarnost, zajedništvo i poštivanje različitosti.

“Prava poruka ove kampanje jest da svatko od nas može napraviti promjenu, bez obzira jesmo li veliki ili mali.”

Udruga Praktikum, u sklopu ove kampanje, provela je ciklus kreativno-humanitarnih radionica za djecu u City Centar One East&West u Zagrebu!

Na radionicama smo crtali, razgovarali o solidarnosti i poštovanju različitosti te o dječjim pravima. Djeci su poklonjene i divne Unicefove slikovnice!

Bilo je Štrumpfastično!