Erasmus+ program – inkluzija kroz primijenjeno kazalište


Jačanje kapaciteta OCD-a za rad s mladima

“SOCIJALNA INKLUZIJA KROZ PRIMIJENJENO KAZALIŠTE”

Udruga Praktikum partner je Erasmus + programa koji ima za cilj jačanje kapaciteta OCD-a za rad s mladima kroz primijenjeno kazalište!

Socijalna inkluzija kroz primijenjeno kazalište ima za cilj jačanje kapaciteta organizacija civilnih društava putem implementacije kazališnih tehnika i socijalnu inkluziju osoba s manje mogućnosti. Konzorcij je sastavljen od organizacija različitih iskustava, a usmjeren je na razmjenu dobre prakse, horizontalno neformalno učenje i obogaćivanje partnerskih programa s novim metodologijama. Sastoji se od organiziranja seminara, tečaja za rad mladeži i praćenja sastanka. Tijekom projekta organizacije će stvoriti nova partnerstva, razmjenjivati ​​različite učinkovite pristupe primijenjenog kazališta, obogatiti svoje programe i ojačati svoje kapacitete. Kao rezultat bit će osmišljen novi sveobuhvatni modul treninga, s izravnim uputama za daljnje korištenje i repliku modula. Projekt će utjecati na uključene organizacije, njihove kapacitete, sudionike njihovih programa, ali i na druge organizacije, zajednice u kojima korisnici žive i djeluju te na praksu u području socijalne inkluzije na lokalnoj, nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Sve o projektu pročitajte na: Erasmus +/Udruga Praktikum