Zagreb, tak imam te rad! • Proljetni kamp za djecu

posjet muzeju muo kamp praktikum

Posjećujemo izložbe u muzejima i provodimo likovne radionice na temu velikih umjetnika, istražujemo Zagreb i upoznajemo se s kulturnom baštinom kroz zanimljive povijesne priče, kvizove, goste iznenađenja, a za kraj dana gledamo kultne dječje filmove. Ili čitamo priče i radimo igrokaze. Pridruži nam se!

KOME JE NAMIJENJEN? Djeci osnovnoškolskog uzrasta
KADA? Od utorka 23.04. do petka 26.04.
KOLIKO? 750,00 kn cijeli kamp (četiri dana druženja) ili po odabranom danu 200,00 kn.
(Uključene sve aktivnosti, ulaznice u muzeje, radionice, ručak, međuobrok i stručno vodstvo).
Za članove Praktikuma osigurali smo popust na navedene cijene!

Od utorka do petka okupljamo se u 8:30 sati u Praktikumu na adresi Drniška 20, Srednjaci.
Moguće je sudjelovati tijekom cijelog kampa ili dane po odabiru!

Kamp predviđa:

• dva stručna voditelja grupe
  • likovne radionice pod stručnim vodstvom u muzejima
  • obilazak tri muzeja (Hrvatski prirodoslovni muzej, Muzej Mimara i Hrvatski muzej naivne umjetnosti)
  • jedan dan je rezerviran za predstavu u dječjem kazalištu
  • kreativne radionice u prostoru Praktikuma uz goste iznenađenja
  • ručak, užinu
  • pripovijedanje bajki, društvene igre, gledanje kultnih dječjih filmova
  • vožnju javnim prijevozom i upoznavanje našeg grada

Na kampu je osiguran ručak i užina!

Od utorka do petka po djecu je potrebno doći između 16:00 i 16:30 sati u Praktikum na adresi Drniška 20, Srednjaci.

Više informacija na na linku https://www.udruga-praktikum.hr/zagreb-tak-imam-te-rad-zim…/

Prijave i informacije na info@udruga-praktikum.hr

Izbornik
x