Sudjelujemo u manifestaciji Dani otvorenih vrata udruga!

Vrata naše udruge otvoriti ćemo u subotu, 30. svibnja od 9:00 do 12:00 sati.

Svi ste pozvani na druženje i zabavu, a mi ćemo vam omogućiti sudjelovanje na otvorenim satovima likovne, dramske i filmske radionice za djecu i mlade zajedno u suradnji s našim polaznicima.
Kroz dramske i filmske radionice upoznat ćete se s načinom rada i izražavanja kroz dramske vježbe i prikazat ćemo vam filmove koje snimaju naši polaznici.
Na likovnoj radionici oslikavati ćemo slikarsko platno na temu rada Jacksona Pollocka, gdje ćemo djecu podučiti izražavanju svojih osjećaja kroz umjetnost.
Svi zainteresirani moći će se informirati o našim aktualnim projektima, planovima za predstojeću školsku sezonu te aktivnostima udruge.

Raspored odvijanja otvorenih satova možete pronaći ovdje:
– dramska radionica od 9:00 -10:00 sati namijenjena djeci od 7-12 godina
– filmska radionica od 10:00 -11:00 sati namijenjena mladima od 13 -17 godina
– likovna radionica od 11:00 – 12:00 sati namijenjena djeci od 6 – 12 godina

Roditelji su također dobrodošli sudjelovati u radionicama.

Prijave za sudjelovanje pošaljite nam na [email protected] do petka, 29. svibnja 2015.