Savršen rođendan za vaše mališane!


Želite savršen rođendan za Vaše mališane? Ne znate što napraviti?
Pa to je bar lako – KONTAKTIRAJTE NAS!U suradnji s kreativnim timom Putujućeg Zmaja odvest ćemo vaše mališane u šašavu zemlju maštovitih čuda, napraviti pravi pravcati cirkus, upoznati vas sa gusarima, princezama, vilama, divljim i mitskim zvjerima, super junacima i mnogim drugima.

Pitate se kako je to moguće?
Moguće je jer svim srcem volimo to što radimo. A osim toga – volimo i edukaciju, te se naši animatori i vrhunski kreativci, Miloš i Andreja, redovito educiraju o Face and Body Artu, Ballon Artu i prate svjetske animacijske trendove. Tome svjedoči i pehar kojeg su osvojili na vilinskom turniru za Najkreativniji Tim Na Svijetu, te prva nagrada za Najšašaviju Grupu koju su osvojili na Zmajevim Presmješnim Igrama.
Više o našim rođendanima pogledajte na http://www.udruga-praktikum.hr/radionice-i-aktivnosti/rodendani/