Priprema za Državnu maturu iz hrvatskog jezika

Upiši pripreme za državnu maturu! Odluči se na vrijeme.

Državna matura je jedna od najvažnijih prekretnica u tvom životu. Nemoj pripreme prepustiti slučaju. Pripremi se za ispit državne mature i upiši se na željeni fakultet!

Udruga Praktikum- centar za djecu i mlade vam omogućuje kvalitetnu pripremu za Državnu maturu iz hrvatskog jezika. Naši predavači su vrsni stručnjaci i dugogodišnji profesori u srednjoj školi. Obratite nam se s povjerenjem.

Ponuda uključuje:

• > pripreme za državnu maturu iz hrvatskog jezika u trajanju od 35 školskih sati
  • > nastavni materijal je osiguran, naknada za skripte: 80kn
  • > počinjemo: 15.02.2014.
  • > dinamika: kombinirano, subotama i nedjeljama
  • > redovito praćenje učenika i izvještavanje roditelja
  • > predavači: predmetni nastavnici, srednjoškolski profesori
  • > ponudu možete iskoristiti u navedenim terminima
  • > polaznici se trebaju javiti sa svojim imenom, prezimenom, brojem telefona, predmetom  i razinama (A ili B) na mail  [email protected] kako bi se dogovorilo testiranje i razgovor sa svakim polaznikom
  • > individualni razgovori s polaznicima se održavaju na adresi Drniška 20/1
  • > potrebno je minimalno 10 polaznika da bi se oformila grupa.
  • > maksimalan broj polaznika u grupi 15

• > redovna cijena 1200 kn, popust 50%, sadašnja cijena 600 kn

Posjetite našu facebook stranicu na linku https://www.facebook.com/UdrugaPraktikum?fref=ts