Prijave na besplatne edukacije za poduzetništvo mladih!

Nastavljamo s novim edukacijama i osposobljavanjima iz područja neformalne edukacije!

Prijavi se na edukaciju „Poduzetništvo mladih“

Udruga Praktikum – centar za djecu i mlade s partnerom Kreativno-edukativnom udrugom Putujući Zmaj provodi projekt Mogu.Želim.Znam!, sufinanciran od Europske Unije iz Europskog socijalnog fonda i Ureda za udruge Vlade RH, a uz podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Projekt Mogu.Želim.Znam! osmišljen je za jačanje kapaciteta malih udruga i mladih, a u sklopu projekta pozivamo te da se prijaviš na sedmodnevnu radionicu „Poduzetništvo mladih“.

Edukaciju provodimo u suradnji s WYG savjetovanjem, a ovo su teme koje ćemo obrađivati:

• Uvod u poduzetništvo (vještine, organizacije, poduzeća/obrt);
  • Osnovni poslovni model – razrada poduzetničke ideje;
  • Izvori financiranja poduzetničkih ideja s naglaskom na start-upove i mlade;
  • Crowdfunding kampanja – simulacija razrade poduzetničkog projekta i postavljanje na neke od crowdfunding mreža.

Edukacije su besplatne za sve polaznike.

Putne troškove, troškove smještaja i prehrane ne možemo financirati.

Vrijeme održavanja edukacija: 22.-25.9., 30.9. te 01. i 02.10. 2015.g.

u terminima od 9:00 – 15:00 sati u prostorima udruge Praktikum, Drniška 20, 1 kat, Zagreb.

Prijave traju do 15.9.2015.g.

Prijavnicu  preuzmite OVDJE  i  ispunjenu pošaljite na: [email protected] ili[email protected]

Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte na tel. 01 3842 482 ili nam pišite na [email protected]