Pomoć u učenju


Pomalo te muče kemija i fizika? Trebaš pomoć u razumljivom i jednostavnom pojašnjavanju školskog gradiva iz tih predmeta? Priključi se našem grupnom programu učenja za 7 i 8 razrede osnovnih škola!

Pomoć u učenju namijenjena  je polaznicima  7 i 8 razreda osnovnih škola kako bi im pomogli  uspješno savladati nastavni program iz predmeta kemije i fizike. Kroz ovu radionicu učenicima se pojašnjava kako učiti i kako učenje može biti zabavna aktivnost. Radionice su osmišljene kako bi učenici kroz jedan dodatni sat  tjedno postizali bolji školski uspjeh kroz pojašnjavanje i praćenje nastavnog  gradiva. Radi se u grupi od najmanje 5 polaznika, a najviše 10.

Uz kontinuirane radionice koje prate nastavni plan, periodično ćemo organizirati tematske radionice  koje će obrađivati one nastavne cjeline koje se pokažu potrebnima za dodatno pojašnjavanje.

Ovdje možeš saznati više o radionici