Mitovi i legende! – Završna produkcija Udruge Praktikum, podnevna izvedba, dvorana Gorgona, MSU


Tema ovogodišnje završne produkcije Udruge Praktikum zasniva se na hrvatskim mitovima i legendama koje dotiču teme ljubavi, nepotizma, magije, čudesnih događaja i mitoloških bića. Kroz mistične priče djeca pronalaze poveznicu između sadašnjih i prošlih vremena te time i svoje mjesto u društvu.

Završna produkcija Udruge Praktikum odvila se u dvije izvedbe. Prenosimo vam djelić atmosfere podnevne izvedbe mladih glumaca, filmske i dramske grupe i pjevača.

Bravo za sve naše polaznike! Uživali smo družiti se i raditi s njima.

Pod vodstvom kazališne redateljice Ive Srnec gledali smo autorski projekt naših polaznika “Mitovi” uz glazbenu pratnju mladih pjevača pod vodstvom glazbenice Melite Lovričević. Mladi glumci pod vodstvom Ive Srnec izveli su svoju verziju djela “Dnevnik malog Perice”, a filmska grupa pod umjetničkim i pedagoškim vodstvom redateljice Doroteje Vučić prikazala je svoj film pod nazivom “Mrskih osam”.

Hvala im i bravo!:-)

Foto by Inka Pinka Foto

Mitovi i legende u MSU!