Kreativno ljeto Udruge Praktikum u Art parku!


Pridružite nam se na kreativnim radionicama u Art parku!

U sklopu projekta Art park, Udruga Praktikum ovoga ljeta provest će 30 besplatnih kreativnih radionica za djecu!

Nakon prošlogodišnjeg uspješno provedenog projekta, druženja i kreativnih radionica još do nedavno zapušteni park u centru grada Zagreba postao je jedno od najpoželjnijih mjesta za dobar mingl uz raznolik kreativan program i okupljanje međunarodnih umjetnika!

Za one koji još ne znaju Art park smješten je između Tomićeve ulice, Ilice i Strossmayerovog šetališta i ovog će ljeta, od lipnja do listopada, postati pravi mali muzej na otvorenom. Projekt Art park provodi se u organizaciji Udruge PIMP MY PUMP i street art studia Lapo Lapo. 

Projekt podržava Grad Zagreb i Turistička zajednica grada Zagreba te sponzor Raiffeisenbank Austria d.d.

Prijave na besplatne radionice primamo na: [email protected]

Program i termine radionica u sklopu “Kreativnog ljeta” proučite: OVDJE