Forum teatar


Hrvatski savez SUMSI i Praktikum na projektu
„Kazalište na drugačiji način“

kazalište na drugačiji način praktikum zagreb

Hrvatski Savez udruga za mlade i studente s invaliditetom „SUMSI“ već niz godina u suradnji s udrugama članicama i njihovim korisnicima (osobama s invaliditetom i mladima općenito) te redateljem Mariom Kovačem kroz “Forum teatar” izvodi interaktivne predstave koji otvaraju probleme, ali i moguća rješenja koja se tiču samih osoba s invaliditetom, ali i mladih osoba sa i bez invaliditeta!

Praktikum ove godine sudjeluje kao partner na navedenom projektu! Jedan djelatnik iz kulture ispred Praktikum tima sudjelovat će na edukaciji za predstavnike udruga za mlade i osobe s invaliditetom koja će se održati u domu Crvenog križa na Sljemenu od 14. do 16. studenog 2018. pod vodstvom Ivane Marijančić, uz podršku Maria Kovača. Cilj je da nakon edukacije, djelatnici budu osposobljeni samostalno sa svojim članovima i korisnicima raditi kroz Forum teatar.

Projekt se provodi uz podršku Grada Zagreba.

Ukoliko ste i vi udruga za mlade i osobe s invaliditetom možete prijaviti vašeg predstavnika putem linka za prijavu: PRIJAVI SE

Više o projektu Kazalište na drugačiji način proučite: OVDJE.