Crtice iz obiteljskog života– Završna produkcija Udruge Praktikum, popodnevna i večernja izvedba, dvorana Gorgona, MSU


Na popodnevnoj izvedbi predstavom „Tunel u budućnost“ uz voditeljicu Maju Milinković djeca su pokazala čime se žele baviti kada odrastu. Polaznici dramskih grupa voditeljice Ive Srnec uprizorili su nekoliko kratkih priča iz Kishonove zbirke „Kod kuće je najgore“,  Melita Lovričević je s polaznicima radionice pjevanja publiku provela kroz „Glazbeni piknik grupe Andante.

Na večernjoj izvedbi filmska grupa s kojom je kroz proteklu godinu aktivno radila voditeljica Dorotea Vučić, s ponosom je prvi put javnosti prikazala filmove „Igra“ i vlastitu verziju poznate serije „Svi vole Raymonda“. Dramske grupe Ive Srnec predstavile su se  vlastitim monolozima i autorskim djelom „San kazališne noći“ te  nas zabavili komedijom „Važno je zvati se Ernest“ autora Oscara Wildea.