MLADI ZA 54+

Mladi za 54+

mladi za 54+ praktikum zagreb

Želeći spriječiti trendove socijalne isključenosti starijeg dijela populacije te nedostatak dostupne poduke za stručnjake u području umjetničkih i kulturnih aktivnosti za osobe starije od 54 godine, Svjetski savez mladih Hrvatska (SSMH) u partnerstvu s Praktikum centrom osmislio je projekt Mladi za 54+.

Projekt „Mladi za 54+“ okupit će 50 osoba starijih od 54 godine i 5 djelatnika u kulturi i umjetnika s ciljem ojačavanja kapaciteta djelatnika u kulturi i umjetnika za rad usmjeren na društveno uključivanje osoba starijih u kulturne aktivnosti.

Projekt provodi udruga World Youth Alliance Hrvatska u partnerstvu s Praktikum – centrom za djecu i mlade.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u ukupnoj vrijednosti od 224.662,34 kn.

Sudionici na projektu:

Aktivnosti projekta pratite na: Mladi za 54+