Praktikum_raspored_2018

Prošireni raspored radionica za vlastitu evidenciju, s mogučnošću ispisa, moguće je snimiti i u PDF formatu.

[PDF DOWNLOAD]

Radionice za ŠG 2017./2018. započinju 01. listopada 2017. i traju do 10. lipnja 2018. kada će se održati završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta (dramske i filmske grupe) i izložbenih prostora (likovne grupe).

Radionice se ne održavaju za vrijeme školskih praznika.

Uvjeti i načini plaćanja

Način određivanja iznosa mjesečnih članarina:

• Za jedan ili više dolazaka mjesečno obračunava se puna mjesečna članarina.
  • Ukoliko je polaznik/ca propustio određeni sat postoji mogućnost nadoknade u grupi istog uzrasta u drugom terminu.
  • Ukoliko je polaznik/ca izostao cijeli mjesec ne obračunava se mjesečna članarina za taj mjesec.
  • Ukoliko se polaznik/ca odlučio/la upisati i nastaviti pohađati radionicu, ogledni sat se tretira kao jedan dolazak.
  • Ukupno je predviđena uplata 9 članarina tijekom školske godine.  Radionice započinju 01.10.2017. i traju do 10.06.2018. kada će se održati završna produkcija u jednom od zagrebačkih kazališta (dramske i filmske grupe) i izložbenih prostora (likovne grupe).
  • U posljednju ratu uključeni su troškovi završne produkcije.
  • Da bi pristupili završnoj produkciji potrebno je podmiriti sva eventualno preostala dugovanja.

POPUSTI:

• Popust na drugo dijete iz iste obitelji ili na drugu radionicu iznosi 100 kn na ukupni iznos mjesečne članarine. Također, popust na pohađanje treće radionice iznosi dodatnih 100 kn mjesečno.
  • Popust na avansnu uplatu za cijelu sljedeću sezonu s rokom uplate do 27.10.2017. iznosi 10% na cjelokupni iznos.

Napomena: popusti se ne zbrajaju, odnosno korisnik ostvaruje pravo na jedan od gore navedenih mogućih popusta.

U slučaju bilo kakvih nepravilnosti oko iznosa mjesečne članarine, kontaktirajte nas na info@udruga-praktikum.hr

Način plaćanja:

Uplate se vrše mjesečno, po primitku računa na žiro račun:

Udruga Praktikum – centar za djecu i mlade, Drniška 20, Zagreb
IBAN: HR6723400091110565215, Privredna banka Zagreb