Primamo novu osobu na osposobljavanje za poslove stručnog suradnika u odnosima s javnošću!

Udruga Praktikum raspisala je natječaj  za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, tražimo stručnog suradnika/cu za poslove odnosa s javnošću!

Potražujemo komunikativnu, kreativnu, vedru, odgovornu i samostalnu osobu u radu za poslove odnosa s javnošću.:-)

Naša javnost su naši maleni i veliki polaznici radionica, njihovi roditelji, stručna i šira javnost, mediji, naši suradnici i volonteri…organiziramo razna zanimljiva  događanja iz područja djelatnosti udruge i provodimo vrijedne  projekte za lokalnu zajednicu.

Javite nam se ukoliko ste zainteresirani da budete dio našeg veselog i kreativnog tima i da naučite sve o odnosima s javnošću kroz stručno osposobljavanje u trajanju od 12 mjeseci.

Uvjete i ostale informacije o natječaju pogledajte na  stranicama HZZ-a , natječaj otvoren je do 25.1.2015.

Prijave i upite šaljite na na [email protected].

Proslijedite ovu obavijest onima koje bi to moglo zanimati:-)

Veselimo se našem novom suradniku/ci za odnose s javnošću!!!