Projekt Mogu.Želim.Znam! – Prijavi se na edukacije!

Prijavi se i ti na edukacije, postani mladi poduzetnik/ica, trener/ica neformalne edukacije, piši projekte i saznaj sve o načinu rada malih udruga!

Udruga Praktikum – centar za djecu i mlade s partnerom Kreativno-edukativnom udrugom Putujući Zmaj provodi projekt Mogu.Želim.Znam!,  sufinanciran od Europske Unije iz Europskog socijalnog fonda  i Ureda za udruge Vlade RH, a uz podršku  Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

Projekt Mogu.Želim.Znam! osmišljen je za jačanje kapaciteta malih udruga, a u sklopu projekta pozivamo te da se prijaviš na edukacije koje organiziramo:

1. Osposobljavanje za razradu projektnih ideja iz područja volonterstva i zapošljavanja i samozapošljavanja mladih (10 sudionika)

2. Oposobljavanje za trenere/ice neformalne edukacije (10 sudionika)

3. Osposobljavanje za poduzetništvo mladih (15 sudionika)

4. Osposobljavanje za osnove PR-a za organizacije civilnog društva (10 sudionika)

Više o načinu prijave i terminima radionica  Javni poziv, Mogu Želim Znam! _

Napomena: prijave su produžene do 15. veljače, a rezultati će biti objavljeni do 18.veljače 2015.

grb_hr    nac zakladaStrukturni_i_investicijski_fondovi1ZnakLogo-HR