“MLADI ZA 54+” Svjetski savez mladih Hrvatska i Praktikum!

Želeći spriječiti trendove socijalne isključenosti starijeg dijela populacije te nedostatak dostupne poduke za stručnjake u području umjetničkih i kulturnih aktivnosti za osobe starije od 54 godine, Svjetski savez mladih Hrvatska (SSMH) osmislio je projekt ˝Mladi za 54+˝!

Projekt ˝Mladi za 54+˝ okupit će 50 osoba starijih od 54 godine i 5 djelatnika u kulturi i umjetnika s ciljem ojačavanja kapaciteta djelatnika u kulturi i umjetnika za rad usmjeren na društveno uključivanje osoba starijih od 54 godine.
Projekt provodi udruga World Youth Alliance Hrvatska u partnerstvu s Praktikum – centrom za djecu i mlade!

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Voditeljica projekta u ime Svjetskog saveza mladih Hrvatska je Anita Ruso, a koordinatorica projekta u ime Udruge Praktikum je Melita Omeragić.

Aktivnosti projekta pratite na: Mladi za 54+